Лоукостер Ryanair видалив Харків зі свого сайту.

Ірландський лоукост Ryanair повністю видалив напрямки з Харкова із системи бронювання на своєму офіційному сайті. Крім Харкова також прибрали рейси Ryanair з Херсона, пише портал lowcostavia.com.

Раніше Ryanair зупинив продаж квитків на рейси з Харкова, але їх можна було забронювати. Тепер рейси, очевидно, остаточно скасовані. Доступними залишилися лише рейси Ryanair із Києва, Львова та Одеси.

З Харкова Ryanair планував залишити шість рейсів: у Будапешт, Бергамо, Вільнюс, Краків, Познань та Варшаву. З Херсона – у Відень, Краків та Варшаву.

На сайті Міжнародного аеропорту "Харків" нічого не повідомляється про відміну рейсів Ryanair. Більше того – там досі продаються квитки на рейси Ryanair: зокрема, у період з 28 березня до 28 жовтня пропонуються квитки до Будапешта.

Довідка: SQ. Ryanair - ірландська авіакомпанія, найбільша бюджетна авіакомпанія в Європі. Заснована у 1984 році ірландським мільйонером Тоні Райаном.

Штаб-квартира Ryanair знаходиться в Дубліні, порт приписки - Станстед у Лондоні. Основні пункти призначення Ryanair: Лондон, Дублін, Стокгольм, Глазго, Брюссель та Франкфурт.

Ryanair обслуговує понад 1600 напрямків між 180 аеропортами у 28 європейських країнах. Зокрема, літаки авіакомпанії Ryanair можна побачити в аеропортах Барселони, Брюсселя, Варшави, Зальцбурга, Кракова, Ліверпуля, Мадрида, Ліона, Палермо, Парижа, Праги, Тенеріфе та ще цілого ряду європейських міст. Найбільш завантаженим і популярним рейсом Ryanair вважається авіаційне сполучення між Лондоном та Дубліном.

Флот авіакомпанії складається з літаків Boeing 737-800.

Джерело інформації: "Status quo"
Автор: Олена Іщук