Запрошуємо бажаючих доєднатися в онлайн-форматі до участі у підсумковій конференції міжнародного проєкту «Диверсифікація сільської економіки через мережу громадських консультаційних центрів туризму».

Запрошуємо бажаючих доєднатися в онлайн-форматі до участі у підсумковій конференції міжнародного проєкту «Диверсифікація сільської економіки через мережу громадських консультаційних центрів туризму» за фінансової підтримки Естонського центру міжнародного розвитку.

Цільова аудиторія: власники бізнесу в сільській місцевості, у тому числі гостинних сільських садиб, представники законодавчого, національного та регіональних органів влади, територіальних громад, освіти та науки, громадських організацій, медіа.

Мета заходу: підвищення обізнаності про можливості диверсифікації сільської економіки через туризм в умовах воєнного стану та поствоєнного відновлення; налагодження взаємодії між українськими та естонськими фахівцями; формування професійної мережевої спільноти з сільського розвитку для обговорення та вирішення актуальних проблем.

Коли: 17 травня 2024 р., 10:00 − 17:00

Формат заходу: онлайн- та офлайн-формати.

Місце офлайн-проведення: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Червоний корпус, вул. Володимирська, 60, Київ.

Робоча мова: українська, англійська. Участь у заході є безкоштовною.

Реєстрація для бажаючих доєднатися до конференції як онлайн-слухач: http://surl.li/tpwjv

Програма заходу у pdf-версії: http://surl.li/tpwrd