Які соціальні ініціативи туристичної спрямованості впроваджуються на Харківщині.

Щорічно в першу неділю листопада в Україні святкують День працівника соціальної сфери. Харківщина туристична щиро вітає усіх, хто разом з нами вже багато років співпрацює у проєктах з розвитку соціального туризму, намагаючись не лише організувати дозвілля своїх підопічних, а й ще прищепити любов до подорожей рідним краєм, яка, ми впевнені, обов’язково стане спадковою!

Отже, ми вітаємо працівників територіальних центрів надання соціальних послуг міста Харкова, представників громадських організацій і благодійних фондів та всіх, хто присвятив себе  суспільству, народу, людям!

В скарбничці наших спільних заходів – майстер-класи, виставки та безліч екскурсійних програм різної тематики. Кожного разу за їх організацією стоїть конкретна особа – соціальний працівник. Людина щиросердної душі, бо все що вона робить - неоціненно, важливо та гідно, бо робиться це для людей!

З професійним святом вас, наші дорогі друзі! Бажаємо вам сил, приємних сюрпризів,  гарного настрою, посмішок та насолоди від кожного дня! Нехай робота приносить тільки радість, а життя буде наповнене яскравими барвами!

Нагадуємо, що ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» радо співпрацює з соціально орієнтованими закладами щодо організації заходів туристичної спрямованості в проєкті «Відкрита долоня».

Подробиці про проєкт за посиланням.