Впровадження та розробка нових екскурсій у Харкові триває.

Як тільки ми переможемо, екскурсії містом знову стануть масовим явищем. А поки ще ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» займається розробкою нових маршрутів та підвищенням фахового рівня своїх співробітників. 

Тож ділимося декількома фотомоментами з майстер-класу щодо методики проведення екскурсії від нашого досвідченого гіда Олени Чернухи. Захід було організовано для тих, хто тільки-но розпочав свою співпрацю з «Харківщиною туристичною». До заходу долучилися і фахівці відділу сучасного мистецтва «Мистецтво Слобожанщини КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва». Бо ми не лише добрі сусіди, а ще разом розвиваємо туристсько-мистецький хаб «Доступний простір подорожей» та проводимо деякі заходи.

Щодо майстер-класу, то нам все вдалося! І опанувати основні методичні прийоми показу, розповіді та руху, навчилися повніше використати зорові та словесні докази, користуватися «портфелем екскурсовода». І дізналися щось цікавеньке, бо Харків вартий таких розповідей. Також поспілкувалися один з одним у неформальній, цілком сприятливій, дружній атмосфері. Віримо у перемогу і розвиваємо туризм разом щодня!