Відновимо Національний літературно-меморіальний музей Г. С. Сковороди разом!

SAVE SKOVORODA❗ Відновимо Національний літературно-меморіальний музей Г. С. Сковороди разом❗
〰️
Внаслідок прямого влучання російської ракети у ніч проти 7️⃣ травня було знищено туристичний магніт Харківщини - Національний літературно-меморіальний музей Г. С. Сковороди у с. Сковородинівка Богодухівського району. Одне з найбільш популярних місць відвідування туристами...
〰️
Снаряд влетів під дах будівлі, спалахнула пожежа. Вогонь охопив усі приміщення музею, що знаходився в маєтку XVIII століття. Саме тут останні роки свого життя працював та біля якого був похований Григорій Сковорода.
Найбільше болить, що ця трагедія датується роком, коли весь світ готувався до відзначення 300-річчя від дня народження Григорія Савича Сковороди - філософа, просвітителя, поета, драйвера української філософської думки та інтелектуальної самоідентифікації.
〰️
❗Тож ОКЗ "Харківський організаційно-методичний центр туризму" звертається до туристичного активу Харківщини, туристичної спільноти України з пропозицією спільно започаткувати промоційні акції “SAVE SKOVORODA” на підтримку музею. Наприклад, організувати збір коштів від продажу кожного N:
🔹квитка,
🔸екcкурсії,
🔹горнятка кави,
🔸туристичної сувенірки,
🔹книги,
🔸страви,
🔹букету квітів
🔸спорядження тощо
‼️Переконані, що наші українські клієнти з радістю підхоплять ідею порятунку музею‼️
〰️
Щодо готовності підтримати музей у його відбудові прохання інформувати наш заклад через месенджери або пошту tic_kh@ukr.net .
〰️
Місто Дрогобич вже запропонувало проведення низки культурних заходів, кошти від квитків буде направлено музею. Зокрема, днями відбулася авторська екскурсія на ратушу міста від мера Дрогобича Тараса Кучми. Аншлаг просто шалений! Величезна подяка організаторам❗
〰️
Доведемо разом, що весь світ може врятувати Національний літературно-меморіальний музей Г. С. Сковороди не гірше за Нотр-Дам де Парі.
〰️
‼️Звертаємося також із закликом до всіх друзів, кому не байдуже майбутнє української культури, безпосередньо підтримати Національний літературно-меморіальний музей Григорія Сковороди та долучитися до його відновлення.
РАХУНОК UA868201720314231004301034643 ГУДКСУ в Харківській області
МФО 820172
ЄДРПОУ 02220912
Благодійні внески на розвиток ОКЗ “Національний літературно-меморіальний музей Г. С. Сковороди”
Разом ми переможемо❗
©️ Для ілюстрації взято фото із вільного доступу авторства Леоніда Логвиненка, а також фото із архіву закладу.