У Харкові можна отримати інформацію про грантові можливості від програмних менеджерів та випускників Дому Європи.

У Харкові відкрилось тимчасове представництво Дому Європи. Тут можна отримати інформацію про грантові можливості від програмних менеджерів та випускників Дому Європи.

Поп-ап хаб – тимчасове представництво House of Europe (Дому Європи) у Харкові, що працюватиме до 5 червня 2022 року, – відкрився 17 лютого у «Багажі». Протягом лютого та березня у хабі відбуватимуться культурні та освітні події: інтерактивні майстер-класи, кінопокази, концерти та фінальна вечірка-сюрприз, повідомляє Представництво ЄС в Україні. 

Програма хабу складатиметься з трьох частин.

Перша триватиме з 17 лютого по 13 березня і об’єднає в собі 15 подій. Програма буде цікавою, в першу чергу, представникам культури та креативного сектору, медицини, освіти, медіа, соціальним підприємцям, активній молоді та тим, хто з нею працює.

Друга частина поп-ап хабу – індивідуальні консультації щодо грантових можливостей від House of Europe. Під час цієї фази роботи представництва, з 13 березня по 4 червня, хаб працюватиме у вівторок і четвер з 18:30 до 20:30, а також неділю – з 12:00 до 15:00. 

Завершальною частиною поп-ап хабу стане фестиваль креативності, інновацій та підприємництва, який відбудеться 4-5 червня 2022 року. Програму фестивалю організатори анонсують у травні цього року.

Вхід на заходи – вільний за обов'язкової попередньої реєстрації. Детальна інформація про програму і форма для реєстрації на події - за посиланням.

Довідка.
House of Europe (Дім Європи)
– програма, що фінансується Європейським Союзом, створена з метою підтримки професійного та творчого обміну між українцями та їхніми колегами в країнах ЄС. Програма фокусується на культурі та креативному секторі, освіті, медицині, соціальному підприємництві, медіа та роботі з молоддю. Дім Європи фінансує понад 20 програм — стажування, навчальні подорожі, нетворкінг, резиденції та інші форми професійного обміну. Програма підтримує творчу кооперацію та співпрацю між українцями та їхніми колегами з ЄС у галузі культури та креативної індустрії, а також організовує молодіжні табори та студентський обмін між університетами в межах України. Goethe-Institut Ukraine керує програмою «Дім Європи». Британська Рада в Україні, Французький Інститут в Україні та Чеські центри в Україні є партнерами консорціуму. 
«Багаж (link is external)» – перша в Україні школа маркетингу і комунікацій. Школу було засновано 2009 року практиками галузі — креативним агентством Arriba! Команда «Багажу» прагнем сформулювати й передати досвід колегами в маркетингу, брендингу, комунікаціях і креативі.

За додатковою інформацією звертайтеся до Олексія Педосенка
oleksii.pedosenko@houseofeurope.org.ua (link sends e-mail)
або за телефоном +38 067 408 40 26.

Джерело інформації: сайт Харківської обласної державної адміністрації