У Харківській області відкрилася тематична виставка про Сковороду.

Виставка має тривати.Тож ініціативу експонування виставки «Дух свободи нас в нас родить» передаємо далі.

І ось 10 листопада з нагоди 229-ої річниці пам'яті Григорія Сковороди відбулося її відкриття у КЗ «Палац культури та мистецтв Височанська селищна рада».

Нагадаємо вам, що ця банерна виставка була створена Національним літературно-меморіальним музеєм Г. С. Сковороди у співпраці з Українським інститутом національної пам'яті та Меморіальним музеєм Григорія Сковороди у Переяславі. Спільними зусиллями представників організацій та за дизайнерства відомого українського дизайнера Олексія Чекаля цей проєкт було втілено у життя, не дивлячись на важку ситуації Харківської області, що вважається зоною активних бойових дій. На постерах – розповідь про різні аспекти життя і творчості мислителя. 

Григорій Сковорода є уособленням свободи й вільного способу життя, тому не випадково, що ми так часто звертаємося до його надбання і говоримо про дух свободи, який він ніс у собі й поширював назовні своєю творчістю!

Відкриття виставки на новій локації відбулося у дружній теплій атмосфері, що об'єднала всіх в спільній любові та повазі до українського філософа. Особливо нас зачарувало читання школярами байок Г. Сковороди! На завершення заходу гості заходу вшанували пам'ять Григорія Савича покладанням квітів до пам'ятника філософа.