Онлайн-семінар «Культурна та історична спадщина: збережемо для нащадків» зібрав зацікавлених фахівців з розвитку культури і туризму практично з усієї України.

Неможливо уявити повноцінне духовне життя українців без долучення до історії міст і сіл, культурних надбань, унікальних творінь мистецтва і архітектури, які є могутньою енергетикою, що йде з глибини віків і міцно поєднує сьогодення з минулим і прийдешнім. Невід’ємною частиною загальнолюдського культурного надбання є саме історико-культурна спадщина. Спадщина своєрідних природних багатств, розвиненого сільського господарства, мальовничих куточків з багатими культурними традиціями, які і нині підтримуються вдячними нащадками.

Саме ця тема з акцентом на гранти стало сьогодні, 14 березня, ключовою в межах онлайн-семінару «Культурна та історична спадщина: збережемо для нащадків», який зібрав понад 80 учасників на території Харківщини, Донеччини, Сумщини, Полтавщини, Дніпропетровщини, Житомирщини, Київщини, Черкащини, Рівненщини, Чернігівщини, Львівщини та, навіть, у Фінляндії.

Захід було організовано у партнерстві комунальної установи культури «Донецький обласний навчально-методичний центр культури», Департаменту культури і туризму Харківської обласної військової адміністрації та ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму».

Спікерка заходу – Валентина Лимаренко, завідувач відділу краєзнавства та туризму комунальної установи культури «Донецький обласний навчально-методичний центр культури», провідний методист ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму», голова Комітету з підприємництва у сфері туризму, курортно-рекреаційної, ресторанної та готельної діяльності Донецької торгово-промислової палати, голова правління ГО «МОЛОДА БАРВИСТА УКРАЇНА» – зосередила свою увагу на ролі діджитал і грантів у цій важливій і одночасно чималій темі збереження культурної спадщини населених пунктів України.

Окремо дякуємо колегам з а доповнення теми семінару інформацією про нематеріальну культурну спадищну Харківщини.

Звертаємо увагу всіх-всіх зареєстрованих учасників, до речі кількість яких «перевалила» за 100, що абсолютно всі отримають інформаційні матеріали (відеозапис та презентацію) від @Харківщина туристична. Тож, будь ласка, перевірте сьогодні, 14.03.2023, після 16:30 свої електронні пошти.

Якщо залишились питання, напишіть нам на пошту tic_kh@ukr.net .

#ХарківщинаТуристична
#спадщина
#семінар
#КультурнаСпадщинаУкраїни
#Україна
#гранти
#туризм
#культура