Онлайн-семінар «Культурна та історична спадщина: збережемо для нащадків»: запрошуємо долучитися фахівців з культури і туризму Харківщини.

14 березня 2023 р. об 11:00 (вівторок) заплановано проведення онлайн-семінару «Культурна та історична спадщина: збережемо для нащадків».

Неможливо уявити повноцінне духовне життя українців без долучення до історії міст і сіл, культурних надбань, унікальних творінь мистецтва і архітектури, які є могутньою енергетикою, що йде з глибини віків і міцно поєднує сьогодення з минулим і прийдешнім. Невід’ємною частиною загальнолюдського культурного надбання є саме історико-культурна спадщина. Спадщина своєрідних природних багатств, розвиненого сільського господарства, мальовничих куточків з багатими культурними традиціями, які і нині підтримуються вдячними нащадками.

Тож ця тема з акцентом на гранти й стане ключовою онлайн-семінару, що запланований на 14.03.2023 об 11:00 на Zoom-платформі.

Учасники отримають інформаційно-консультаційну, освітню, методичну підтримку, готовий інструментарій щодо впровадження грантових проєктів.

Спікерка заходу - Валентина Лимаренко, завідувач відділу краєзнавства та туризму комунальної установи культури «Донецький обласний навчально-методичний центр культури», провідний методист ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму», голова Комітету з підприємництва у сфері туризму, курортно-рекреаційної, ресторанної та готельної діяльності Донецької торгово-промислової палати, голова правління ГО «МОЛОДА БАРВИСТА УКРАЇНА».

В першу чергу, захід орієнтований на фахівців із Харківщини і Донеччини. Але будемо раді в онлайні бачити й інші регіони.

Для участі у заході запрошуються представники:

  • територіальних громад, органів місцевої влади, що опікуються питаннями розвитку культури і туризму,
  • індустрії гостинності,
  • закладів культури,
  • ФОП в галузі культури та туризму,
  • громадські діячі.

ВАЖЛИВО! Уточнююча інформація та посилання на Zoom-трансляцію будуть надіслані додатково на email 13.03.2023 протягом 18:00 - 20:00 після уточнення графіків подання світла.

Дедлайн подання заявок до 18:00 13 березня 2023 р. за посиланням: https://forms.gle/LgmQmZiSGubEtv417

З повагою, організатори заходу:
комунальна установа культури «Донецький обласний навчально-методичний центр культури», Департамент культури і туризму Харківської обласної військової адміністрації та ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму».