Нагадуємо про відновлення роботи Харківського обласного туристсько-інформаційного центру.

Харківщина туристична нагадує про відновлення роботи Харківського обласного туристсько-інформаційного центру. Ми знову надаємо консультації, методичну допомогу та знайомимо потенційних мандрівників із туристичними принадами Харківщини!

Разом з нами працює й туристсько-інформаційний пункт Харківської обласної універсальної наукової бібліотеки. Це один з перших пунктів, який свого часу було створено на базі бібліотек, музеїв та клубних установ Харківської області та об'єднано у мережу під загалом обласного ТІЦу.

Очолює його завідувачка бібліотечного відділу «Регіональний інформаційний центр «Харківщина» Лариса Олександрівна Сашкова - людина відповідальна та по-справжньому закохана у свою справу, яка завітала до нас на гостини, аби оглянути нашу нову локацію (!нагадуємо, що відтепер ми працюємо в 1 пов. 9 під’їзду будівлі Держпром) та поповнити «туристичну скарбничку»  ТІПу. Із задоволенням передаємо бібліотеці нашу нову поліграфічну продукцію. Це туристичні мапи, довідники, тематичні буклети та інші роздаткові матеріали. Вдячні керівництву бібліотеки в особі її директорки  Шостко Н. І. за багаторічне партнерство, що спрямоване на розвиток туризму та підтримку ініціатив «Харківщини туристичної».

Радимо усім скористатися приводом відвідати бібліотеку, зокрема відділ «Регіональний інформаційний центр «Харківщина», який збирає та надає у користування матеріали з питань краєзнавства!

#ХарківщинаТуристична
#туризм #мандри
#турист
#бібліотека
#ТуристськоІнформаційнийЦентр
#ТІЦ