Львівські «Книгомандри від «Харківщини туристичної».

Так, ці книжечки дісталися нас зі Львова! Посібники від Львівської асоціації розвитку туризму «Як займатися доступним туризмом» та «Львів і Перемишль доступні для всіх».

Почнемо з першого. Видання висвітлює питання регулювання доступного туризму і туристичні потреби осіб з інвалідністю в контексті прав людини, надає загальні поради фахівцям туристичного супроводу та презентує курс «Активний відпочинок та туризм для осіб з інвалідністю».

Друге видання розповідає про успішні кейси втілення ідей безбар'єрного туризму у Львові та Перемишлі. Описуються доступні маршрути, музеї та інші об’єкти і цікаві локації, які можна рекомендувати для відвідування туристам з різними нозологіями інвалідності. Надаються поради як організаторам екскурсій щодо логістики маршрутів, організації відвідування об’єктів різними групами, так і практичні поради мандрівникам з інвалідністю. Також тут зібрано інформацію про доступність готелів, ресторацій тощо.

Тобто перед нами 2 напрочуд корисні посібники, в яких закумульовано величезний досвід наших львівських колег щодо розвитку доступного туризму. Досвід, яким можна послугуватися під час втілення загальних норм і принципів формування політики щодо осіб з інвалідністю у сфері туризму на Харківщині.

Дякуємо за величезну працю Львівській асоціації розвитку туризму, за ініціативою якої було виготовлено обидва видання в межах проєкту «Захист громадянських прав осіб з інвалідністю і створення можливостей для них пізнавати унікальну культурну і архітектурну спадщину міст Львова і Перемишля». Розвиваймо туризм разом!

Чекаємо на відвідувачів у Харківському обласному туристично-мистецькому креативному хабі «Доступний простір подорожей» за адресою: м. Харків, майдан Свободи, 5, Держпром, 9 під., 1 пов. (вхід зі сторони проспекту Незалежності), понеділок − п’ятниця з 11:00 до 16:00, субота і неділя − вихідні дні.