Круглий стіл на тему «Розвиток кластерів сільського туризму в нових реаліях»: що актульного в розвитку туристичної галузу України у воєнний час.

Завершується робота круглого столу на тему «Розвиток кластерів сільського туризму в нових реаліях», який сьогодні відбувається в офлайн та онлайн-форматах у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Величезна кількість спікерів, яких об'єднує талан розвивати внутрішній туризм в Україні, сьогодні ділилися власним досвідом з його розвитку протягом попередніх років.

Зокрема, директор Обласного комунального закладу «Харківський організаційно-методичний центр туризму» Валентина Холодок презентувала шляхи взаємодії з громадами у воєнний час та перспективи на майбутнє.

Окрім того, було представлено результати дослідження та історії успіху, які описують, наскільки гнучким і стійким може бути підприємництво українського сільського туризму.

Це стало можливим завдяки реалізованому проєкту «Покращення малого бізнесу та розвиток системи університетської освіти через дослідження та просування туристичних кластерів у сільській місцевості в Україні», що фінансується Естонським центром міжнародного розвитку.

Команда проєкту від травня 2021 року цього часу відвідала зацікавлені локації сільського туризму в 24 областях України: від тихих карпатських долин до прифронтових гарячих точок у східних областях України, провівши понад 250 інтерв’ю.

Була напрочуд рада зустрітися із натхненними колегами та вкотре переконатися, що Кластери можуть бути ефективними лише у постійній взаємодії та всебічному партнерстві! Тож наближаємо перемогу України кожен на своєму фронті!

Далі буде! Спойлер: естонськими партнерами вже анонсовано новий проєкт, що спрямований на процвітання економічного сектору України. Всі анонси шукайте на наших інформаційних ресурсах.

Якщо зацікавила програма заходу, то ознайомитися можна тут.

#ХарківщинаТуристична
#туризм #громади
#кластер #СільськийЗеленийТуризм
#РозвитокТериторій