Ізюм у руїнах: Google оновив супутникові знімки зруйнованих росією міст.

Це не остаточні руйнування, яких зазнали міста за час окупації.

Сервіс Google Maps оновив супутникові дані щодо України.

Зокрема, стосовно міст, які найбільше постраждали внаслідок військової агресії РФ – Маріуполя, Бучі, Ірпеня та Ізюму. Судячи із масштабів руйнувань, ця зйомка датується березнем 2022 року. Такого висновку дійшли в Ізюмі.

Отже, тепер ми можемо не тільки побачити зловісний масштаб руйнувань, спричинений російською агресією, а й порівняти панорами наших рідних міст та сіл "до і після" приходу "руського міра" в наш дім", - повідомив заступник голови Ізюмської військової адміністрації Максим Стрельник.

В Ізюмі видно страшні руйнування у Центральному парку, на колишній вулиці Першотравневій (тепер - Пам'яті), на приладобудівному заводі і на горі Крем'янець, на Ізюмському шляху і в селі Кам'янка, яке окупанти знищили повністю.

За словами Максима Стрельника, на оновлених знімках видно не остаточні руйнування, зокрема, житлових будинків, заводу, промислової зони Ізюму та шкіл. Нагадаємо, у місті через тимчасову окупацію не залишилося жодної вцілілої школи: повністю зруйновані 5 шкіл, ще чотири можна відремонтувати.

На оновлених картах Google Maps є також Драмтеатр у Маріуполі з написом "Діти", знищений Гостомельский аеропорт.

Нагадаємо, в Ізюмі зруйновані майже 80% будівель. Це один з населених пунктів Харківської області, що найбільше потерпали від російської навали. Село Кам'янка поруч з Ізюмом знищене повністю.

Джерело інформації: "KharkivToday"