Фахівців з розвитку культури і туризму Харківщини зібрав Інформаційний день Українського культурного фонду.

«Харківщина туристична» навчає та навчається! Нагадаємо про низку тренінгів та семінарів в онлайні з вивчення можливостей щодо отримання грантової підтримки, які було проведено нашим закладом – ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» – протягом останніх місяців. Йшлося про актуальні конкурси Українського культурного фонду й різноманітних закордонних донорів та про те, як брати в них участь. 

При цьому ми й самі постійно продовжуємо навчатися та вдосконалювати свої скіли, бо знання – це той багаж, що не в тягість, а в радість. Зокрема, 15 березня представники ОКЗ «ХОМЦТ» взяли участь в Інформаційному дні Українського культурного фонду в м. Харків

Під час заходу представники УКФ розповіли про діяльність фонду, особливості відбору та оцінювання проєктних заявок та презентували найбільш успішні кейси реалізованих проєктів на території Харківської області за підтримки УКФ. Присутні переконалися ще раз, що опанувати майстерність з написання грантових заявок хоч й не легко, але цілком можливо, а перспективи, котрі відкриваються у разі перемоги – безмежні! Головне наважитися на цей крок! Інформацію про те, як це зробити, можна віднайти на офіційному сайті державного фонду. Окремо його фахівцями було зауважено, що джерела фінансування можуть бути вкрай різноманітними і задля цього варто ознайомитися з добіркою за назвою «Хроніки культурного фронту від УКФ», де окрім інформації про найголовніші новини у сфері культури та мистецтв можна знайти матеріали про інструменти підтримки філантропічних, державних та приватних донорів. 

Жваво сьогодні пройшла і панель цього офлайн-заходу у форматі «питання – відповідь». 

Тож подовжуємо працювати заради збереження й розквіту національної культури та вдалого інтегрування нематеріальної культурної спадщини в процеси розвитку туризму.

#ХарківщинаТуристична
#спадщина
#КультурнаСпадщинаУкраїни
#Україна
#гранти
#туризм #культура