Експонування фотовиставки «Україна з вікна потягу» добігає кінця. Наші гості.

Цілий місяць і, навіть, трішечки більше Харківщина туристична мандрувала Україною. Це проєкт, який ми втілили у життя разом з Ольгою Люліною, тревел-фотографинею і мандрівницею за покликом душі! 

Фотовиставка пані Ольги, яка ще демонструється у нашому туристсько-мистецькому хабі, має назву «Україна з вікна потягу» та розповідає про те, що нічого гарнішого за рідну землю у світі не існує. Це доведено власне самим життям: 20 років авторка працювала на залізниці та збирала фотоспогади, якими тепер щиро ділиться з усіма. На офіційному заході-закритті виставки сьогодні побували підопічні Територіального центру надання соціальних послуг Слобідського району м. Харкова, і для них було проведено арт-екскурсію і тематичну інтерактивну вікторину. 

І переконалися вкотре: мандрувати Україною, навіть, у такому форматі цікаво і корисно. Ми начебто розсунули горизонти та побачили усю неосяжну красу нашої Богом даної країни. Але ми продовжуємо віртуально знайомити вас з прекрасними роботами авторки – зробити це будь-якої миті, перейшовши за хештегом #УкраїнаЗВікнаПотягу або ось тут - Тревел-фотовиставка «Україна з вікна потягу» Ольги Люліної.