До 15 травня включно подовжуємо термін прийняття заявок на першому етапі Обласного молодіжного конкурсу «Відкриваймо Харківщину» на кращу віртуальну екскурсію.

Як відреагувати на бум запитів від потенційних учасників Обласного молодіжного конкурсу «Відкриваймо Харківщину» на кращу віртуальну екскурсію?!

Правильно: продовжити конкурс! І ми подовжуємо термін прийняття заявок на першому етапі конкурсу до 15 травня включно.

Адже розуміємо, що конкурс, який стартував у квітні, припав на вкрай тяжкий період в житті мешканців Харківщини − і не всі технічно мали змогу вчасно подати заявку.

Тож це повідомлення якраз для тих, хто так хотів цьогоріч долучитися до участі конкурсі.

Не проґавте можливість, долучайтесь!

Нагадуємо, що конкурс проводиться з метою популяризації туристичного потенціалу Харківщини, посилення національно-патріотичної свідомості молоді, належної популяризації історико-культурної спадщини, залучення молоді до екскурсійної діяльності як до унікального способу вивчення історії рідного краю та на підтримку ініціативи Державного агентства розвитку туризму України щодо розробки Стратегії відвідування місць пам’яті, які пов'язані з військовою агресією рф.

Цьогоріч, зважаючи на безпекову ситуацію і повномасштабну війну в Україні, його переформатовано саме в онлайн-формат.

Не буде зайвим нагадати, кого саме ми запрошуємо:

  • студентів, які навчаються у закладах вищої освіти І–ІV рівнів акредитації Харківщини незалежно від форм власності та підпорядкування;
  • школярів віком від 14 років;відвідувачів молодіжних хабів; ініціативну молодь територіальних громадах Харківської області;
  • працівників галузей «Туризм», «Культура», «Мистецтво»
  • та інших зацікавлених осіб.

Географія конкурсу: місто Харків і Харківська область. 

З умовами конкурсу можна ознайомитись у Положенні про проведення обласного молодіжного конкурсу «Відкриваймо Харківщину» на кращу віртуальну екскурсію за посиланням: http://surl.li/sdabr .

Заявка на участь у конкурсі подається віртуально за посиланням до 15 травня включно: https://forms.gle/AgUDqcmQZ3gFX1RBA (Прим. Продовжено від 05.05.2024)

Більше актуальної інформації по конкурс-2024 тут.