Актуалізація інформації про зруйновані заклади розміщення на території міста Харків і Харківської області (на доручення Державного агентства розвитку туризму України у травні 2024 р.).

З метою реалізації наданих законодавством повноважень Державне агентство розвитку туризму України спільно з Департаментом культури і туризму Харківської обласної військової адміністрації і ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» звертаються до керівників з проханням актуалізувати дані про пошкоджені (зруйновані) внаслідок збройної агресії рф проти України готелі та інші об’єкти, що призначаються для надання послуг з тимчасового розміщення (проживання) на території міста Харків і Харківської області.

ФОРМА ДО ЗАПОВНЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ.

Дедлайн: до 13 травня 2024 р. (понеділок) включно

Також з офіційним листом можна ознайомитися у google-хмарі тут або у самій формі опитування.

Довідково. Відповідно до Положення про Державне агентство розвитку туризму України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.12.2019 № 1162, ДАРТ є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Віце-прем’єр-міністра з відновлення України - Міністра розвитку громад, територійта інфраструктури і який реалізує державну політику у сфері туризму та курортів (крім здійснення державного нагляду (контролю) у сфері туризму та курортів).

Одночасно Харківщина туристична звертається з проханням в подальшому додатково інформувати Обласний комунальний заклад «Харківський організаційно-методичний центр туризму» про пошкодження готелів чи інших об’єктів, що призначаються для надання послуг з тимчасового розміщення (проживання), у разі настання таких негативних випадків.
Інформацію прохання надавати на електронну пошту: tic_kh@ukr.net

Фото у дописі: Pexels.