Якщо ви скучили за літаками та подорожами у вас з’явилася можливість відвідати інші країни - Владислав Криклій, Міністр інфраструктури України

Якщо ви скучили за літаками та подорожами у вас з’явилася можливість відвідати інші країни (Владислав Криклій - Міністр інфраструктури України).

• Наразі Албанія, США, Ірландія та Сербія готові приймати українців без обмежень на кордоні:
• Велика Британія та Білорусь - з дотриманням карантину протягом 14 днів;
• Чорногорія - за наявності негативного результату ПЛР тесту COVID-19, зробленого протягом останніх 48 годин;
• Туніс - із 27 червня з тестуванням по прибуттю;
• Туреччина - з 1 липня без самоізоляції та тестування;
• Після покращення епідемічної ситуації в Україні буде розглянута можливість відкриття кордонів з Кіпром, Грузією та Грецією.

Також наразі Україна потрапила до «червоної зони», тому що показник захворювання на COVID-19 становить вище 40 випадків на 100 тисяч населення.

Польща, Єгипет, Туреччина, Болгарія поки залишаються у «зеленій зоні».

Громадяни, які приїжджають з країн «червоної зони» в Україну мають проходити обсервацію 14 днів чи скористатись додатком «Дій вдома». Із «зелених країн» - безперешкодно за наявності страхового полісу.

Також для планування подорожей за кордон під час пандемії COVID-19, користуйтеся інтерактивною мапою за цим посиланням https://cutt.ly/Mu5l6NL . Там ви зможете перевірити актуальний режим в’їзду та транзиту для громадян України у будь-якій країні світу.

Бережіть себе та оточуючих і не забувайте дотримуватися протиепідемічних заходів.