Відновлення роботи круїзного сектора Греції з 1 серпня

Відновлення роботи круїзного сектора Греції з 1 серпня було підтверджено міністром туризму Харісом Теохарісом в листі міжнародної круїзної Асоціації (CLIA) і трьом найбільшим круїзним компаніям, що працюють в Греції (MSC Cruises, Costa, TUI Cruises).

Theoharis офіційно оголосила, що з 1 серпня круїзним суднам буде дозволено відвідувати шість портів - Пірей, Родос, Іракліон, волос, Корфу і Катаколо - при в'їзді в Грецію.

Після першої швартування круїзні судна зможуть причалити до будь-якого іншого грецького порту, включеному в їх маршрут.

"Всі круїзні судна вітаються в Греції, щоб запропонувати унікальний досвід всім своїм пасажирам", - сказав міністр у своєму листі, підкресливши в той же час, що " Греція є першою країною, яка реагує на круїзну індустрію і вводить медичні протоколи спеціально для цієї форми туризму. Санітарні процедури, які будуть застосовуватися під наглядом грецької влади на круїзних судах, засновані на опублікованих стандартах Європейського Союзу (EU Healthy Gateways), при цьому вони були адаптовані до грецького законодавства і внутрішніх показників.”

Міністр уточнив, що цей режим зміниться тільки в тому випадку, якщо виникнуть нові епідеміологічні умови.

Він також попросив великі міжнародні круїзні агентства рекомендувати своїм клієнтам здійснювати поїздки до Греції поза літнього сезону. "Нинішній сезон триватиме до кінця року", - підкреслив він.