В галереї "Бузок" відкрилася експозиція "Світ, світ, любов на шляху істини" Ірини Фарафоновим

Світ дозволяє бачити яскравість середовища. Мир допомагає бути у стані спокою та гармонії. Любов дозволяє виявити дар внутрішній та духовний істини почуття. Магістр Фарафонова Ірина Анатоліївна у дитинстві мріяла малювати, однак особо не придавала значення цієї мрії. У 2020 році закінчила магістратуру Харківської академії дизайну та мистецтв «з відзнакою» за освітньо-професійною програмою «Художньо-педагогічна терапія» і кваліфікацією: ступінь вищої освіти магістр, спеціальність «Дизайн». Паралельно навчалась різним напрямкам живопису. Почала бачити свої картини у снах. Вирішила намалювати їх.  У березні-квітні 2021 року приймала участь у XXII Всеукраїнській III Міжнародної виставці  «Графіка у Харкові», її робота «Мистецтво, щастя, любов» знаходиться на 59 аркуші  каталогу виставки «Графіка у Харкові» Національної спілки художників України, Харківської організації Національної спілки художників.

      Любов до творчості й науки була завжди у родині Ірини. На любов  до мистецтва ще в дитинстві вплинули дві бабусі та батьки. Перша бабуся – Великанова Анна Семенівна, заслужений вчитель СРСР, нагороджена золотим орденом Леніна, медалями «Червоної Зірки» та іншими медалями та орденами за освітню діяльність та випуск обдарованих учнів – навчила онучку з трьох років читати, писати, в’язати, малювати. Інша бабуся, Семенець Матрона Андріївна подарувала на день народження своєї онучці  фортепіано і виховала в ній любов до музики. Батьки Ірини  з дитинства водили її в театр, купували туристичні путівки до різних міст, де Ірина закохалася в шедеври Ермітажу, Третьяковської галереї, бачила у Палаці З’їздів балет «Лебедине озеро», відвідувала музеї та інші культурні заклади.

Зараз Ірина Анатоліївна Фарафонова працює керівником юридично-психологічного Центру Харківської Спілки офіцерів України по Програмі ХОСОУ «Психологічна адаптація і реабілітація Українського народу в умовах сучасного суспільства з урахуванням патріотичного виховання Українського народу та об’єднання його навколо інституту Головнокомандувача України». В офіційному виданні «Асамблеї ділових кіл» №1 2016 року у журналі «Лідери», видавництва ТОВ «Видавничий дім «Відомі імена», на 52 сторінці  журналу описана лідерська діяльність Ірини Анатоліївни. А також біологічно резонансним та біологічно локаційним методами були перевірені її картини, і висновок експерта показав, що картини гармонізують простір і внутрішній мир людини.