У Харківській обласній дитячій бібліотеці розпочала роботу виставка «Харківщина туристична. Малюють діти».

У Харківській обласній дитячій бібліотеці розпочала роботу виставка «Харківщина туристична. Малюють діти». Це спільний проєкт обласних комунальних закладів «Харківський організаційно-методичний центр туризму» і «Харківська обласна дитяча бібліотека» за підтримки Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації, що спрямований на популяризацію туристичного потенціалу Харківської області та розвиток дитячого і юнацького туризму. 🎨

На виставці представлено понад 200  малюнків і фотолистівок, виконаних юними майстрами від 8 до 16 років у найрізноманітніших техніках. Але об'єднує їх одне – любов до рідного краю. Топовим туристичним об’єктом, який найчастіше було відображено у малюнках, є ➡️ Шарівський палацово-парковий комплекс «Садиба».

Першими відвідувачами виставки 1 жовтня стали учні восьмих класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Харківської міської ради Харківської області. ➡️ У школярів була можливість не тільки подивитися конкурсні роботи, а й поспілкуватися із організаторками виставки, поставити питання про об'єкти, які знайшли відображення у роботах юних художників, а також взяти участь в інтерактивній програмі-презентації «Харківщина: туристичні відкриття».

Наразі з виставкою можна ознайомитись у Харківській обласній дитячій бібліотеці ➡️ за адресою: місто Харків, вул. Алчевських, 43 з 9:00 до 18:00 (понеділок – четвер) і 9:00 до 17:00 (п’ятниця – субота), неділя – вихідний день. Вхід – вільний. Запрошуємо вас.

❗️ Підбиття підсумків виставки та нагородження переможців відбудеться 24 жовтня під час проведення V Обласного патріотичного форуму «Ми діти твої, Україно!» у місті Харків (у приміщенні КЗ «Обласний організаційно-методичний театрально-концертний центр», вул. Сумська, 25).
👉 Надалі найбільш цікаві і оригінальні роботи експонуватимуться у Харківському обласному туристсько-інформаційному центрі та інших мистецьких закладах Харківщини.

Довідково.
Нагадаємо, що малюнки і фотолистівки було надіслано для експонування у межах відкритого обласного конкурсу дитячого малюнку «Харківщина туристична. Малюють діти», який проводився з квітня до вересня 2019 року на території Харківської області і міста Харків.
Мета Конкурсу передбачала виховання патріотизму та любові до малої Батьківщини через туризм і подорожі, популяризацію туристичних пам’яток рідного краю, формування у дітей національної свідомості, поваги до культурної спадщини та традицій, розвиток творчого потенціалу дітей, підвищення значення дитячих бібліотек у процесі соціальної адаптації дітей.
👉 До участі у ньому долучились учасники із 19 районів та об’єднаних територіальних громад Харківської області ( ✌️ зокрема: Дергачівського, Кегичівського, Богодухівського, Коломацького, Лозівського, Нововодолазького, Сахновщинського, Балаклійського, Валківського, Ізюмського, Красноградського, Зміївського, Краснокутського, Дворічанського, Вовчанського, Великобурлуцького, Первомайського, Чугуївського районів, Мереф’янської ОТГ) і міста Харків.

👉 Більш детальну інформацію щодо проведення конкурсу можна отримати, ознайомившись із:
(прим. Для перегляду - потрібно натиснути на посилання)

❗️ Звертаємо увагу, що на базі ОКЗ «Харківська обласна дитяча бібліотека» надаються консультації про туристичні події на території Харкова та області, відкриття виставок, експозицій, проведення фестивалів тощо, адже тут діє Туристсько-інформаційний пункт Харківської області.

#ХарківщинаТуристична
#ХарківськаОбласнаБібліотекаДляДітей
#конкурс
#туристична_промоція
#Харківщина #дитячий_конкурс
#дитячий_малюнок
#дитяча_фотолистівка
#Обласний_конкурс_дитячого_малюнку_Харківщина_туристична_Малюють_діти
#малюють_діти