Транспортні чиновники ЄС узгодили різні заходи з охорони здоров'я і безпеки

Прагнучи стримати поширення COVID-19, транспортні чиновники ЄС узгодили різні заходи з охорони здоров'я і безпеки, в тому числі ті, які зажадають від дорослих і дітей у віці шести років і старше носити маски на борту літаків і в аеропортах. Ці заходи вживаються в міру того, як країни по всій Європі роблять кроки, щоб уникнути того, щоб їх захлеснула ще одна хвиля вірусу.

За словами міністра транспорту Німеччини Андреаса Шойер, угода про єдині стандарти було досягнуто офіційними особами, але все ще має бути офіційно схвалено міністрами ЄС. У той час як більшість авіакомпаній вже зробили носіння масок обов'язковим для дорослих, діти часто звільнялися від цієї вимоги. Чиновники також погодилися з тим, що авіакомпанії повинні частіше дезінфікувати літаки і впроваджувати протоколи для забезпечення безпечної відстані між пасажирами.

Обов'язкове носіння масок стає частиною узгоджених зусиль перевізників щодо забезпечення безпеки туристів, оскільки друга хвиля пандемії починається в багатьох частинах земної кулі. Маски для обличчя також стали обов'язковими в закритих громадських місцях в ряді європейських країн. Агентство з авіаційної безпеки Європейського Союзу опублікувало керівництво, в якому підкреслюється важливість "респіраторного етикету" і носіння маски на обличчі в літаках і аеропортах.

Крім того, керівники найбільших американських і європейських авіакомпаній закликають чиновників в обох регіонах створити спільну програму тестування COVID-19 США-ЄС, щоб допомогти підвищити довіру до трансатлантичних подорожей.