Харків'ян кличуть на "Олексіївську фортецю".

Фестиваль "Олексіївська фортеця" триватиме два дні.

На фестиваль запрошують приїжджати з сім'ями.

У Первомайському Харківської області анонсували фестиваль "Олексіївська фортеця". Він запланований на 18,19 вересня. Гостей кличуть на захід з сім'ями. Переночувати можна буде в кемпінгу або в готелі. Про це розповіли організатори фестивалю на прес-конференції, яка відбулася в прес-центрі KHARKIV Today.

Всередині історичного місця Олексіївської фортеці на площі близько 7 га під відкритим небом обіцяють дегустацію органічної каші з найбільшого в Україні казана, козацькі та богатирські розваги, виставки крафтового продукції і мистецтва, автентичні майстер класи, виступи відомих українських гуртів та творчих колективів, а також нічну дискотеку.

Для дітей окрема програма: юних гостей розважатимуть аніматори, на фестивалі заплановані дитячі локації, квести, фітнес-майданчик і пізнавальні заходи. Відвідувачам обіцяють повний день активних розваг.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фестивальна осінь. Топ вересневих подій в Харкові і околицях

У другий день фестивалю, 19 вересня, анонсували фітнес-ранок. Також заплановано відкриття офіційного туристичного веломаршруту протяжністю 400 кілометрів, що проходить через всі десять фортець Української укріпленої лінії, які збереглися до наших днів.

Організатори обіцяють, що з Первомайського щопівгодини будуть ходити фестивальні автобуси до Олексіївської фортеці. Вони будуть відправлятися з залізничного вокзалу і автостанції.

Офіційне відкриття 18 вересня о 10.00. Фестиваль проведуть з урахуванням всіх протиепідемічних заходів та з дотриманням необхідних санітарних вимог, пов'язаних з протидією поширенню COVID-19. Подробиці можна дізнатися на сайті фестивалю.

Джерело інформації: "KharkivToday"