Фельдман Екопарк розпочне «Бал хризантем - 2020» в останні вихідні вересня.

Традиційний, вже дев'ятий за рахунком Бал хризантем почнеться в Фельдман Екопарк 26-27 вересня. Найочікуваніша осіннє шоу України триватиме близько місяця, і всі бажаючі зможуть відвідати його безкоштовно. Організатори обіцяють ще більше вишуканих квітів, яскравих фарб, приємних вражень. Зараз повним ходом йдуть приготування до свята: флористи прикрашають «королевами осені» центральні алеї, готують квіткові селф-зони, створюють фантастичні арт-об'єкти. Які саме сюрпризи чекають харків'ян і численних гостей зі всієї стани - поки секрет.

«У цьому році відвідувачі побачать найкрасивіші і цікаві, вже полюбилися за колишніми балам хризантеми - більше 30 сортів вітчизняної і європейської селекції. «Квітів сонця» буде не менше, ніж в минулому році, хоча розраховуємо побити колишній рекорд в 45 тисяч. З'являться нові флористичні композиції і скульптури казкових персонажів. Загалом, постараємося не розчарувати гостей і, якщо погода не підведе, забезпечимо хорошим настроєм на рік вперед », - розповів головний озеленювач Фельдман Екопарк Микола Дворецький.

За словами організаторів Балу хризантем, його головна мета - «продовжити літо»: надати людям можливість зарядитися теплими і позитивними емоціями перед холодним і похмурим порою року. Це має велике значення, в тому числі і терапевтичне, особливо в нинішній час.

З огляду на ситуацію з пандемією COVID-19, адміністрація Фельдман Екопарк нагадує про необхідність неухильного дотримання на всій території мультикомплекс масочного режиму і безпечної дистанції.

Нагадаємо, що Бал хризантем в Фельдман Екопарк - найбільший в нашій країні флористичний фестиваль, який проходить під патронатом Міжнародного благодійного фонду «Фонд Олександра Фельдмана» з 2012 року. Щоосені він перетворює Харківщину в туристичну Мекку загальнонаціонального масштабу. У минулому році помилуватися квітковою феєрією приїхали понад 700 тисяч гостей з усієї України. Бал хризантем в Фельдман Екопарк традиційно триває до настання холодів, а відвідати його можна абсолютно безкоштовно.

Джерело інформації