1 серпня, в Нарві знову пройде дегустаційний ярмарок"смаки Нарви".

1 серпня, в Нарві знову пройде дегустаційний ярмарок"смаки Нарви". З метою безпеки, щоб люди не збиралися великими групами, в цьому році не будуть встановлювати лавки для відвідувачів.

Цього року намети учасників розкинуться в зоні відпочинку Йоаорг (або більш звичне для нарвітян назва Липова ямка). У " смаках Нарви "беруть участь 16 підприємств громадського харчування Нарви і Нарва-Йиесуу, повідомила газета"віру проспект".

За словами головного фахівця Департаменту розвитку та економіки Нарвської міськуправи Вікторії Каю, переміститися в липову ямку з річкового променаду змусила нинішня епідеміологічна обстановка: в зоні відпочинку просторіше, а тому намети можна встановити більш вільно, легше уникнути скупченості людей, легше дотримуватися дистанції.

Час проведення ярмарку:з 12:00 до 15: 00. Трохи коротше, ніж раніше. Знову ж таки через кілька нововведень. По-перше, не буде концертної програми; по-друге, переможців розіграшів будуть оголошувати і відразу попереджати, куди підійти за виграшем. Як раніше радісно товпитися біля сцени не доведеться. І ще одне вимушене нововведення: лавок для відвідувачів ярмарку не буде, тільки барні столики.