Зелені садиби у селах Тетлега та Зарожне Чугуївського району відвідали представники ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму».

13 червня 2020 року представники ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» відвідали зелені садиби у селах Тетлега та Зарожне Чугуївського району.

Метою поїдки була розробка плану та підготовка щодо проведення виїзного заняття для учасниць мініпроєкту «Запровадження туризму на сільських територіях як підґрунтя розширення можливостей жіночого лідерства», який впроваджується спільно з ГО «Культурні ініціативи». Вся ця діяльність виконується у межах Проєкту « Centre of Gender Culture - Центр гендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок та молоді», який фінансується Європейським Союзом.

📌 Чарівна господиня агросадиби «ПропоЛІС» Ольга Ішутінова (Olga Ishutinova) гостинно ознайомила з об’єктами на своїй ділянці, які вже діють і з тими, що в процесі будівництва, поділилася досвідом створення своє садиби та планами на майбутнє. 👉 Також Ольга натхненно розповіла про свою активну громадську та благодійну діяльність, про налагодження партнерських зв’язків з односельцями та мешканцями сусідніх сіл, які прагнуть розвивати туризм і показала найближчі природні об’єкти, які цікаві як місцевим мешканцям так і гостям села Тетлега. Дорогою до озера вона провела дерев’яним містком через рів та суничним полем до джерела зі смачною кришталевою водою.

📌 Також Ольга Сергіївна організувала поїдку у сусіднє село Зарожне, до «Тарасової садиби», господар якої розповів про види своєї діяльності та успіхи.

📌 За результатами зустрічей було досягнуто домовленостей щодо організації освітніх заходів та порядку проведення навчального дня. 

#GenderCultureCentre
#MovingForwardTogether
#ПрямуємоРазом
#мініпроєкти
#ХарківщинаТуристична
#Культурні_ініціативи