Вийшли нові випуски туристистичного відеопроєкту «Умандрували: вікенд на Харківщині».

Харківщина туристична рекомендує.

Сьогодні наша рекомендація - це перегляд нового туристистичного відеопроєкту «Умандрували: вікенд на Харківщині», що створений завдяки колаборації Суспільне Харків і FindWay to Ukraine • Мандри • Подорожі • Туризм. 👏
⬇️

Випуск 1️⃣.
Короткий тизер:
Кукурудза у скрині від Louis Vuitton, гігантська полуниця та сила-силенна комарів ➡️ такою була Зміївщина під час зйомок. На відео ➡️ краєвиди Сіверського Донця, від яких захоплює подих, величезні дослідницькі антени та озеро зі скарбами. В пошуках скарбів локального туризму ➡️1-й випуск зі Зміївського району.
Перегляд тут: https://youtu.be/0HVMh0KJrcU

Випуск 2️⃣.
Короткий тизер:
Попсові Старий Мерчик та Шарівка і непопсова садиба Вебера і будинок директора у Гутах. ➡️ Скільки коштує купити собі старовинну садибу і хто живе у 140-річному дерев’яному будинку у селі. ➡️ Куди завертати з основного маршруту, щоб побачити щось більше, аніж туристичні локації ➡️ у 2-ому випуску «Умандрували: вікенд на Харківщині» із першого півкола Золотого кільця Харківщини.
Перегляд тут: https://youtu.be/11hfjUw_SkQ

Випуск 3️⃣.
Короткий тизер:
Продовження мандрів Золотим кільцем Харківщини завели через новознайдену садибу біля Мурафи до Пархомівського музею, ➡️ куди їздять з усіх усюд, щоб подивитися, як у колекції сільського музею з'явилися роботи зокрема Пікассо та Малевича. Співочі тераси виявилися справді співочими, хоча і зарослими. ➡️ А замкнулося кільце знайденою у хащах садибою у Кадниці, повз яку всі їдуть шляхом на відому Сковородинівку.
Перегляд тут: https://youtu.be/Iwt_1splRD8

Тож хутчіш дивитись. 🎥
Нам цікаві ваші враження!

Декілька слів про те, як з'явився проєкт. ⬇️
Цьогорічний сезон 2020 вмовляє і змушує подорожувати вдома, локально. Тож "Суспільне Харків" разом з "FINDWAY" умандрувало у різні куточки Харківської області в пошуках туристичних принад — відомих і непопсових.

#ХарківщинаТуристична
#СуспільнеХарків
#FINDWAY