Відкрито оглядовий майданчик на даху будівлі Держпром у місті Харків.

Нарешті раді сповістити про відкриття оглядового майданчика на даху будівлі Держпром у місті Харків. 

Цей об’єкт стане для Харкова першим висотним туристичним магнітом. Майданчик прийматиме туристів у 6 під’їзді на 12 поверсі. Звідси, з висоти пташиного лету на висоті 63 метри над землею (дорівнює майже 20-поверховому житловому будинку) харків’яни та гості міста, які відвідуватимуть майданчик, зможуть розгледіти краєвиди Харкова за допомогою спеціального бінокля.

На закритій частині майданчику обладнано експозицію «Комплекс «Харків. Ракурси історії», де представлено ​​інформацію про туристичні та архітектурні особливості Харківського регіону. 

❗З нагоди відзначення 30-річчя Незалежності України, розігрується можливість безкоштовного відвідування оглядового майданчика для 30 щасливчиків.

Дати відвідування: о 14:00 26, 27 і 28 серпня 2021 року.

РЕЄСТРАЦІЯ стартує 25 серпня о 9:00 за посиланням: https://forms.gle/aqPPfXQD5GkeRnra9

Як тільки групу буде зібрано, реєстрація автоматично завершиться. Після цього на зазначений у формі реєстрації email всім зареєстрованим учасникам буде надіслано електронного листа.

У вересні 2021 року буде анонсовано вже постійний  графік проведення екскурсій на майданчик із врахуванням особливостей тестового режиму роботи локації.

Загальні правила відвідування майданчику:
№ 1 Кількість відвідувачів у групі становить 10 осіб.
№ 2 Кожен відвідувач самостійно заповнює міні-форму та проходить нескладну реєстрацію.
№ 3 Будь ласка, не спізнюйтесь!!!
№ 5 Фото-враження відвідувачів заохочуються організаторами.'
№ 6 Якщо Ви реєструєтесь, але потім плани з вагомих причин змінились, просимо повідомити про це організаторів, аби мати можливість завчасно проанонсувати вакантне «місце» іншим зацікавленим людям. 

До зустрічі! Гарних вражень! 

Примітка. Створення комфортних умов для знайомства туристів і харків’ян з Харковом з висоти першого українського хмарочоса є можливими завдяки реалізації Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» та Програми розвитку культури, туризму та охорони нерухомої культурної спадщини Харківської області на 2019-2023 роки у партнерстві Харківської обласної державної адміністрації, Харківської обласної ради, обласного комунального виробничо-експлуатаційного підприємства «ДЕРЖПРОМ», Департаменту культури і туризму ХОДА і ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму».