Відбувся 1-й навчальний день у межах грантового мініпроєкту «Запровадження туризму на сільських територіях як підґрунтя розширення можливостей жіночого лідерства».

27 червня 2020 р. відбувся 1-й навчальний день у межах грантового мініпроєкту «Запровадження туризму на сільських територіях як підґрунтя розширення можливостей жіночого лідерства», який реалізується Харківщина туристична у партнерстві з громадською організацією «Культурні ініціативи».

▶️ 2️⃣0️⃣ жінок сільської місцевості, які вибороли перемогу у конкурсі на участь у цьому мініпроєкті, приїхали до Харкова з різних куточків області, аби оволодіти новими знаннями та інструментами щодо розвитку туризму на сільських територіях. Жага нових знань покликала їх в дорогу, і перепоною не стали: численні кілометри, спекотний літній день, домашні справи!..

▶️ Висловлюємо окрему подяку Ковальовій Ірині (Ира Ковалева), заступниці начальника управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків виконавчого апарату Харківської обласної ради, яка не тільки звернулася до присутніх з привітальним словом, а й активно долучилася до всіх тренінгових заходів, стала частиною команди, її лідеркою.

▶️ Карантинні заходи, безперечно, внесли свої корективи, довелося бути усім у засобах захисту, дотримуватися соціальної дистанції, але незручності жодним чином не завадили навчальному процесу,

▶️ Ми дуже раді, що всі учасниці виявилися дисциплінованими, мотивованими, виваженими, розумними, енергійними, дуже активними, з палаючими очима та безліччю нестандартних креативних ідей❗️ Які, ми маємо надію, будуть втілені у недалекому майбутньому‼️

Нагадаємо, що мініпроєкт впроваджується у межах проекту «Centre of Gender Culture - Центр гендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок та молоді», що фінансується Європейським Союзом.

#GenderCultureCentre
#MovingForwardTogether
#ПрямуємоРазом
#мініпроєкти
#ХарківщинаТуристична
#Культурні_ініціативи
#ЖІНКИіТУРИЗМ2020