Від найбільшого оглядового колеса до розкішного палацу: що цікавого для туристів є у Харківській області (відео).

У Державному агентстві з розвитку туризму переконують, що усе це - поруч і це – своє.

В Україні цього року внутрішній туризм дістав унікальний шанс заявити про себе, адже через пандемію коронавірусу кордони опинилися під замком. Тим, хто запланував свій відпочинок на осінь, краєзнавці радять відвідати Харківщину.

У пошуках "гострих" відчуттів варто йти у парк імені Горького у середмісті Харкова. Там можна за лічені секунди злетіти у небо аж на 40 метрів та проїхатися з вітерцем на американських гірках.

Також там можна знайти найбільше оглядове колесо в Україні. Заввишки воно 55 метрів. Із найвищої точки колеса відкривається надзвичайно яскрава панорама Харкова. Звідси можна побачити Олександрівську дзвіницю, Каразінський університет і Держпром. Саме тут можна зробити найбільш вдалі фото.

Майже 2-кілометрову канатну дорогу запустили ще за радянських часів. Нині ж вона – улюблений атракціон і городян, і подорожніх.

Своїми масштабами у Харкові вражає Держпром. Це перший хмарочос у Радянському союзі. У будівлі 4,5 тисячі вікон і дві тисячі дверей.

Один з найкрутіших музеїв України розташовано в маленькому селі Пархомівка. Це 7,5 тисяч експонатів і 12 залів. Там є оригінали робіт художників Кандинського, Малевича, Шевченка та навіть Пікассо. Всі роботи музею дарували. Місцеві школярі просили картини у відомих людей.

Є й полотно Казимира Малевича, якому майже сто років. Його сюди передав засновник музею - вчитель історії Панас Луньов.

Звідси за пів години можна дістатися села Шарівка. Там можна побачити розкішний палац німецького барона Кьоніга. Садиба ця з вісімнадцятого століття.

Окраса садиби - кімната на 2-му поверсі. Вона вся оздоблена деревиною. Раніше там була велика більярдна.

Бальна зала пам’ятає блиск і помпезність справжніх балів, які влаштовував барон Леопольд Кьоніг.

У Державному агентстві з розвитку туризму переконують, що усе це - поруч і це – своє.

Автор: Юлія Семененко

Більше читайте тут: https://tsn.ua/tourism/vid-naybilshogo-oglyadovogo-kolesa-do-rozkishnogo-palacu-scho-cikavogo-dlya-turistiv-ye-u-harkivskiy-oblas