В межах мініпроєкту «Запровадження туризму на сільських територіях як підґрунтя запровадження жіночого лідерства» відбувся 2-й навчальний день.

✍️ Реалізація грантового мініпроєкту «Запровадження туризму на сільських територіях як підґрунтя запровадження жіночого лідерства» триває.

18.07.2020 відбувся 2-й навчальний день. Для учасниць мініпроєкту було організовано виїзні заняття: тренінги та майстер-класи.

З навчальним візитом жінки відвідали місто Чугуїв та садибу сільського зеленого туризму «ПропоЛІС» у с. Тетлега Чугуївського району.

📌 Учасниці навчання отримали знання щодо розробки та проведення екскурсії як частини комплексного туристичного продукту. Дізналися про особистий досвід господині садиби сільського зеленого туризму «ПропоЛІС» Ольги Ішутінової щодо заснування садиби, її розвитку та планів на майбутнє.

📌 Отримали практичні поради щодо залучення партнерів для спільної діяльності з розвитку туризму в громаді.

📌 На добру згадку взяли із собою сувеніри, які виготовили самостійно під керівництвом майстринь: Ольги Ішутінової та Ольги Блудової. 👏

Нагадаємо, що мініпроєкт реалізує ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» в партнерстві з громадською організацією «Культурні ініціативи».

Довідково. Мініпроєкт впроваджується у межах проєкту «Центр гендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок та молоді», що фінансується Європейським Союзом.

#GenderCultureCentre
#MovingForwardTogether
#ПрямуємоРазом
#мініпроєкти
#ХарківщинаТуристична
#Культурні_ініціативи
#ЖІНКИіТУРИЗМ2020