У Сковородинівці відбулась робоча нарада щодо розвитку туристичної галузі в Харківській області.

Захід відбувся сьогодні, 19 червня, в Національному літературно-меморіальному музеї Г. С. Сковороди. ⬇️
Вибір локації говорить сам за себе: саме споріднена праця, до якої закликав Григорій Сковорода, – шлях до вдосконалення й успіху. Цей шлях важкий, бо дуже багато проблем накопичилося у галузі. Обговорити важке становище у сфері туризму, винайти шляхи подолання кризи, об'єднати громади навколо розвитку туризму – ці та багато інших питань стоять перед командою однодумців, які зараз зібралися у Сквородинивці. Це представники усіх гілок влади – від голови Харківської ОДА до голів ОТГ і РДА, громадськість, туристичні оператори, екскурсоводи, експерти...
📌 Відбулись виступи
➡️ Людмили Терещенко - начальника Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації,
➡️ Дениса Ткачова - керівника Східного регіонального хабу програми U-LEAD з Європою від GIZ,
➡️ Валентини Холодок – директорки ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму»
➡️
 Олени Кулик - начальника Управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків Харківської обласної ради.
Іншим виступам, на жаль, завадила сильна злива. Але навіть попри погодні вибрики, розмова була відвертою, а сам захід став великим комунікативним майданчиком, на якому перетнулись інтереси усієї туристичної спільноти Харківщини. Адже вдалось поспілкуватися малими групами навіть без світла, інтернета, але в містичній еко-коморі на території музею.
📌 «Харківщина туристична» також долучилась до участі у заході. Було презентовано туристичний потенціал області, організовано роботу пересувної туристичної виставки «Харківщина: туристичні відкриття» та роботу мобільного туристсько-інформаційного центру.
Пожвавлення інтересу до внутрішнього туризму з боку держави, особиста зацікавленість Президента України та підтримка державницьких ініціатів на місцях дає надію на краще.