Триває презентація туристичного потенціалу Харківщини на 27 міжнародній туристичній виставці у м. Варшава.

Нагадаємо, що з 21 листопада Харківщина туристична презентує туристичний потенціал регіону на 27 міжнародній туристичній виставці «International Travel Show TT Warsaw 2019» у м. Варшава. 

«International Travel Show TT Warsaw 2019» є центральним майданчиком для встановлення контактів і налагодження відносин між представниками індустрії туризму та відпочинку з Польщі та інших країн світу.

На фото у дописі : ➡️ завершення 2-ого дня роботи виставки, коли потік відвідувачів вже стихає - і з'являється можливість поспілкуватись з українськими коллегами, котрі також працюють на об’єднаному національному стенді «UKRAINE». 
Далі буде. Адже сьогодні, в останній день роботи варшавської виставки, також сила-силенна відвідувачів - і це не може не радувати.

Довідково.
📌 Виставка «International Travel Show TT Warsaw» проводиться з 1993 р. та щорічно збирає понад 500 експонентів, які представляють свої унікальні туристичні продукти та послуги.
📌 У 2018 р. на неї завітало більше 20 тис. відвідувачів з усього світу. Цьогоріч на виставці представлені понад 40 країн світу, окрім Європи у ній беруть участь країни Африки та Сходу.
📌 Сама виставка поділена на різні тематичні зони та заходи, що поєднуються семінарами та панельними дискусіями на різну туристичну тематику.

#ХарківщинаТуристична
#CharkowskiRegionTurystyczny
#TouristKharkivRegion
#ttwarsaw