Традиції випікання короваю досліджують на Сахновщині у Харківській області (відео).

Олег Яриніч, завідувач сектором краєзнавства Сахновщинського РБК,  представив результат краєзнавчих експедицій селами Огіївка, Тавежня, Лебедівка та Новодмитрівка Сахновщинської ОТГ Харківської області, що були здійснені в межах проекту "Дослідження традиції випікання короваю на Сахновщині".

Ідея, відео, монтаж - Олег Яриніч.

В межах дослідження ініціативною командою також було розроблено інформаційний буклет "Сахновщинський коровай", з яким можна ознайомитись в цій статті.

Варто нагадати, що в жовтні 2020 р. елемент нематеріальної культурної спадщини "Знання і практики приготування сахновщинського короваю" було подано на розгляд до Міністерства культури та інформаційної політики України для можливого включення до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини України. 


Пишіть, кого ви знаєте, хто займається випіканням короваю, або хто цим займався, але, на жаль, вже не з нами... Які традиції існували у ваших селах? Бо це все наша спільна історія, - зазначено на сторінці Сахновщинського районного Будинку культури.