Стартував моніторинг інформації до щорічного видання «Туристичні події Харківщини» на 2021 рік.

З метою надання туристам актуальної інформації про заходи, які відбуваються на Харківщині, Харківщина туристична розпочала моніторинг інформації до щорічного видання «Туристичні події Харківщини» на 2021 рік.

👉 ТОЖ МИ ЧЕКАЄМО НА ВСІ ВАШІ ПРОПОЗИЦІЇ щодо оффлайнових і онлайнових туристичних заходів, які заплановано організувати і, найголовніше, провести 2021 року у Харкові та області. Адже як би непросто було, але, погодьтесь, плани – наше все. 🙏

За результатами нашої з вами спільної роботи 📌 друковане видання протягом 2021 р. буде розповсюджено на профільних туристичних виставках в Україні/ закордоном, під час проведення фестивалів на Харківщині та на базі Харківського обласного туристсько-інформаційного центру і мережі його пунктів. 📌 А онлайн-примірник вище зазначеної збірки буде анонсовано на електронних ресурсах обласної державної адміністрації, Департаменту культури і туризму, туристичному сайті і соц. сторінках за акаунтом «Харківщина туристична».

Як подати свої пропозиції❓
▶️  Скачати єдину форму тут (її можна як скачати, так і редагувати онлайн).
▶️  Заповнити її у текстовому форматі («microsoft word») та надіслати нам на пошту tic_kh@ukr.net.
▶️  Відібрати цікаві фото, афіші, які відображають тур. захід, і також надіслати їх в оригінальному форматі (без зжимання) на пошту tic_kh@ukr.net.
📩 Надсилаючи матеріали, прохання зробити помітку «До єдиного календаря туристичних подій».
А от за посиланням організатори заходів можуть ознайомитись із додатковою інформацією щодо подання інформації до збірки.

📩 Дедайн: 26 жовтня 2020 р.
Якщо будуть питання чи уточнення, 👉 повідомте нас на tic_kh@ukr.net або через координаторку проєкту Irena Kondakova.

Дякуємо, що допомагаєте нам у спільній промоції Харківщини туристичної ❗️

Довідково. Ініціатива щорічного створення підбірки «Туристичні події Харківщини» впроваджується обласним комунальним закладом «Харківський організаційно-методичний центр туризму» за підтримки Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації вже 5-й рік поспіль. З попереднім виданням «Туристичні події Харківщини» можна ознайомитись за посиланням .

#Туристичнi_подiї_Харкiвщини
#ХаркiвщинаТуристична
#Туристичнi_подiї_Харкiвщини2021