Сформовано нові туристичні продукти Харківщини.

10 листопада відбувся фінішний день з серії навчально-практичних воркшопів для туристичних дестинацій по розробці та формуванню кращих туристичних продуктів у всіх без виключення регіонах України. ✍️

В межах воршопу для Харківської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Луганської областей Харківський організаційно-методичний центр туризму разом із колегами з Департамент міжнародного співробітництва Харківської міської ради мав можливість сформувати пропозиції щодо:

📌 туристичних продуктів Харківщини;
📌 розвитку туристичних території на мапі Харківщини шляхом консолідації тур. активу через LTO - локальні туристичні організації. Цілі зазначених організацій 👉 плідне партнерство органів влади, бізнесу та зацікавлених сторін для ефективного маркетингу туристичних дестинацій.

Цього дня разом із нами захист туристичних продуктів "тримали" Кривий Ріг туристичний/Tourism in Kryvyi Rih, Запоріжжя і Запорізька область. 👏

❗Варто відзначити, що регіони все чіткіше розуміють роль та важливість консолідації влади, бізнесу та всіх зацікавлених сторін для ефективної колаборації і покращення конкурентоспроможності дестинації на внутрішньому та міжнародному ринку.

Напрочуд вдячні за практичні рекомендації Ivan Liptuga, @Maria Yukhnovets і @Mathias Brandt. 💪

ℹ️ Довідково. Серія навчально-практичних воркшопів для туристичних дестинацій була організована National Tourism Organization of Ukraine та Association of Incoming Tour Operators of Ukraine в межах Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України».