Проєкт «Ukraine Open. Віртуальні мандрівки містами України» на фінальному етапі реалізації.

Харківщина туристична і команда «UkraineOpen. Віртуальні мандрівки Україною» 👉 на фінальному етапі проєкту «Ukraine Open. Віртуальні мандрівки містами України».👇

Тож кортить поділитись з вами декількома фото-фрагментами, як у вересні відбувалась зйомка контенту для міських та обласних екскурсійних маршрутів «Харків романтичний» «Харків - місто космічної сади», «Краса, яка зовсім поруч».

Загалом протягом липня-вересня 2020 р. на території Харківської області та міста Харків вже було відзнято:
👣 пам’ятки історії, архітектури, культури, природи, археології та ін.;
👣 музейні і театральні заклади;
👣 фестивальні локації;
👣 інфраструктурні об’єкти,
👣 а також промо-тури найцікавіших екскурсійних маршрутів регіоном.

На жаль, наші проміжні інформаційні активності, що були заплановані в межах святкування Всеукраїнського дня туризму та Дня туризму в Україні-2020, наразі перенесено. 👉 Але точно можемо анонсувати: в жовтні відбудеться офіційна презентація проєкту:
📌 веб-платформи www.ukraineopen.com
📌 та мобільного додатку «Ukraine Open», до якого планомірно додаватимуться й інші регіони України. Мобільний додаток буде містити візуальний контент та аудіогіди англійською та українською мовами.

❗ А от вже зараз маємо пропозиції для екскурсоводів та туристичних компаній Харківщини. 👉 Долучайтесь до вище зазначеного спільного проєкту.
Ці посилання для вас: 👇
▶️ форма для екскурсоводів
▶️ форма для тур. компаній

Довідково. З метою популяризації мандрівок Харківщиною та збільшення туристичних потоків у регіоні за підтримки Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації Обласним комунальним закладом «Харківський організаційно-методичний центр туризму» у співпраці з командою «Ukraine Open. Віртуальні мандрівки містами України» з липня 2020 року проводиться зйомка туристичного контенту у вигляді 3D-турів, аеропанорам, відео-синхронів для веб-платформи www.ukraineopen.com з мобільним додатком «Ukraine Open».

#ХарківщинаТуристична
#UkraineOpen
#запідтримкиУКФ
#ВідкривайУкраїну
#trip
#travel
#ukraine
#україна
#подорожі
#харків
#kharkiv
#мандри