Продовжується реєстрація на відвідування оглядового майданчика на даху будівлі Держпром.

Оглядовий майданчик на даху будівлі Держпром у м. Харків приймає туристів у 6 під’їзді на 12 поверсі.
Звідси, з висоти пташиного лету на висоті 63 метри над землею (дорівнює майже 20-поверховому житловому будинку) харків’яни та гості міста, які відвідуватимуть майданчик, зможуть розгледіти краєвиди Харкова за допомогою спеціального бінокля. На закритій частині майданчику обладнано експозицію «Харків. Ракурси історії», де представлено інформацію про туристичний потенціал Харківського регіону. 

Зважаючи на велику зацікавленість до оглядового майданчика, т. в. о. голови Харківської обласної державної адміністрації О. Скакуном було прийнято рішення організувати безоплатне відвідування туристичної локації на постійній основі.

Тож з метою комфортного та безпечного перебування на оглядовому майданчику діє ОБОВ’ЯЗКОВА попередня реєстрація для відвідувачів через онлайн-форми на сайті Харківського обласного туристсько-інформаційного центру за посиланням.

Як тільки групу буде зібрано, реєстрація автоматично завершиться. Після цього на зазначену у формі реєстрації електронну пошту всім зареєстрованим учасникам буде надіслано листа із нагадуванням.

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, що за 15 хвилин до заходу групи на майданчик розпочинається її збір біля 6-ого під’їзду будівлі Держпром.

Прохання дотримуватись загальних ПРАВИЛ відвідування туристичного об’єкта:
№ 1 Кожен відвідувач САМОСТІЙНО проходить нескладну реєстрацію.
№ 2 Будь ласка, не спізнюйтесь!!!
№ 3 На майданчику дотримуйтесь простих правил техніки безпеки: не перелазьте за огорожу, міцно тримайте свою фототехніку, слідкуйте за маленькими дітьми, якщо Ви прийшли з ними.
№ 4 Забороняється смітити; пошкоджувати обладнання: дряпати, шпиняти чи обписувати його. Ці та інші правопорушення караються штрафом.
№ 5 Фото-враження відвідувачів заохочуються організаторами.
№ 6 Якщо Ви реєструєтесь, але потім плани з вагомих причин змінились, просимо повідомити про це організаторів, аби мати можливість завчасно подарувати вакантне «місце» іншим зацікавленим людям.

В разі виникнення додаткових питань можна звернутись до фахівців Центру за телефоном 705 35 50, поштою tic_kh@ukr.net чи за адресою: майдан Свободи, 5, Держпром, 4 під’їзд, 1 поверх.

До зустрічі! Гарних вражень! 

Додатково. Створення комфортних умов для знайомства харків’ян і туристів із Харковом з висоти першого українського хмарочоса є можливими завдяки реалізації Програми Президента України В. Зеленського «Велике будівництво» та Програми розвитку культури, туризму та охорони нерухомої культурної спадщини Харківської області на 2019-2023 роки у партнерстві Харківської обласної державної адміністрації, Харківської обласної ради, обласного комунального виробничо-експлуатаційного підприємства «ДЕРЖПРОМ», Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації і ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму».


! Для запису організованих туристичних груп кількістю не більше 20 осіб звертайтесь до фахівців Центру за телефоном 705 35 50, поштою tic_kh@ukr.net чи за адресою: майдан Свободи, 5, Держпром, 4 під’їзд, 1 поверх.