Продовжується проведення тематичних тренінгів у межах навчального модуля «Інклюзивний туризм на Харківщині».

Харківщина туристична та громадська організація інвалідів «Креавита» продовжують проведення тематичних тренінгів у межах навчального модуля «Інклюзивний туризм на Харківщині».

20 грудня відбувся навчальний захід для екскурсоводів, на якому було обговорено актуальність теми, розглянуто перспективи та пріоритети розвитку цього сегменту туристичної діяльності та отримано знання щодо аудіодискрипціі. Аудіодискрипція - це лаконічний опис предмета, простору чи дії, які незрозумілі незрячому без спеціальних словесних пояснень.

Тренінг з аудіодискрипціі було проведено старшим науковим співробітником Педагогічного музею України, музейною та театральною аудіодискрипторкою, членкинею Британської асоціації аудіодискрипторів Кірою Степанович. 

Ще один маленький «бар’єр» знято й відтепер наші екскурсоводи, опанувавши техніку спеціального голосового супроводу, без остраху можуть комунікувати з туристами з вадами зору та проводити для них свої екскурсії. 

Атмосфера заходу була привітною, а новорічні свята, що стрімко наближаються, додали спілкуванню теплоти та майже сімейного затишку. Тож загальне фото під ялинкою – приємний бонус на згадку!