Продовжується цикл безкоштовних екскурсій Харківщиною для соціально-незахищених верств населення.

ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» разом з туристичним оператором «Отдых на все 100» продовжує акцію з проведення автобусних екскурсій для соціально-незахищених верств населення. Вже відбулося декілька поїздок до Святогірського монастиря та старовинних садиб Харківщини, на яких побували ветерани АТО, багатодітні матусі, особи з інвалідністю та інші пільгові категорії громадян. 

Вчора, 06 червня, відбулася ще одна чудова туристична подорож святими місцями Харківської області. Двоє ветеранів праці мали змогу безкоштовно здійснити паломницьку подорож та відвідати Борисо-Глібський жіночий монастир у селі Водяне, Архангело-Михайлівський храм у селі Рокитне, Свято-Озерянський храм у селі Нижня Озеряна, Храм Різдва Пресвятої Богородиці у місті Мерефі, Церкву Вознесіння Господнього у Харкові, Храм Христа Спасителя у селищі Борки. 

Туристи сповнені натхненням від знайомства із духовними святинями Харківщини та рекомендують подорожувати разом з нами та туристичним оператором «Отдых на все100»!

#ХарківщинаТуристична
#СоціальнийТуризм