Потенційні учасники Молодіжного конкурсу на кращу екскурсію «Відкриваймо Харківщину» отримують фахову допомогу щодо оформлення заявок.

З 01 лютого 2021 року стартував молодіжний конкурс на кращу екскурсію «Відкриваймо Харківщину».

Раді повідомити, що конкурсним комітетом вже прийняті перші заявки.

Для молоді, яка не має фахової підготовки в туристичній сфері (а з минулого року у конкурсі приймають участь не лише студенти, а й   талановита та креативна молодь територіальних громад, представники молодіжних організацій, ініціативні молодіжні групи) ОКЗ "ХОМЦТ" проводить тренінги та телефонні консультації.

Сьогодні для представників громадської організації «АММА» було проведено тренінг з розробки екскурсії. Були розглянути основні поняття, знання які нададуть змогу створити конкурсантам якісний продукт. В допомогу також  було надано методичну літературу, рекомендовані джерела для самоосвіти та налагоджено канали комунікації.

Отже, якщо у когось є бажання долучитися до конкурсу, але не вистачає впевненості у собі, на допомогу прийде Харківщина туристична!

Додатково. Конкурс проводиться за ініціативи ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» в партнерстві з КУ «Харківський обласний центр молоді» та закладів вищої освіти Харківської області, за підтримки Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації та Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації.

#ХарківщинаТуристична
#МолодіжнийКонкурс
#МолодіжнийКонкурсНаКращуЕкскурсіюВідкриваймоХарківщину
#ВідкриваймоХарківщину