ОКЗ "Харківський організаційно-методичний центр туризму" відсвяткував 10-річчя діяльності.

ОКЗ "Харківський організаційно-методичний центр туризму" вже 10 рокiв на шляху розвитку сфери туризму Харківшини. 24 грудня 2020 р. Харківщина туристична мала змогу відзначити свій перший ювілей. Високими нагородами було відмічено колектив закладу та його директорку Валентину Холодок. 

Грамоти та подяки від Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації отримали фахівці центру. Наше свято з нами не змогла розділити уся туристична спільнота, з якою працюємо пліч-о-пліч тривалий час. 

Серед гостей урочистого заходу були представники готельного і туроператорського  бізнесу, заклади вищої освіти, партнери ОКЗ "ХОМЦТ", музейні працівники, туристсько-інформаційні центри України (в онлайні), наші колеги з Департаменту міжнародного співробітництва Харківської міської ради і колеги, котрі 10 років тому дали старт туризму Харківщини.

Тож красно дякуємо усім, хто набажав успіхів та наснаги у подальшій праці, а також надіслав вітальні листи на нашу адресу. Привітань й подарунків було безліч. В сучасних реаліях вони для нас ще більш цінні та вагомі. 
Усі подробиці у нашій фотострічці.

#ХарківщинаТуристична