На "Ярмарку гендерних проєктiв" презентовано туристичні маршрути Харківщини.

ОКЗ "Харківський організаційно-методичний центр туризму" 20 лютого долучивася до участі в "Ярмарку гендерних проєктiв", що вiдбувся за пiдтримки  Centre of Gender Culture - Центр гендерної культури і Харківська обласна федерація повітроплавання.

Органiзатори та учасники ярмарку в парку Перемоги привернули увагу харкiв'ян i харкiв'янок до необхiдностi впровадження можливостей рiвностi жiнок i чоловiкiв у сучасному свiтi. Зокрема, пiд час заходу було презентовано гендернi iнiцiативи та мiнiпроєкти, продемонструвано вiдеоролики на гендерну тематику та розповсюджено корисну поліграфію.

Представники ОКЗ "Харківський організаційно-методичний центр туризму" проінформували про новi туристичнi маршрути та локацiï, дiлились картами та календарями подiй Харкiвщини.

Навіть незважаючи на мороз, дiти та дорослi з радiстю брали участь в iнтерактивах, катаннi на повiтряних аеростатах та кава-брейках. 

Відвідувачам мобільного стенду "Харківщина туристична" було запропоновано пройти блiц-опитування на володiння знаннями про туризм на Харкiвщинi.

#ХарківщинаТуристична