На висоті маршала Конєва оновлюють експозицію під відкритим небом.

Голова Харківської обласної ради Артур Товмасян в ході робочої поїздки до Солоницівської громади відвідав Національний меморіальний комплекс «Висота маршала І. С.Конєва», де ведеться підготовка відкритої експозиції до нового сезону.

Як розповів директор комплексу Володимир Гаврюшенко, музейна частина висоти маршала Конєва постійно розвивається, і вже охоплює не тільки період Другої світової війни. Нині це військово-історичний музей Слобожанщини періоду новітньої історії з мультимедійною складовою та комунікативний майданчик для воїнів-захисників, волонтерів, пересічних громадян різновікових груп.

Невдовзі в експозиції під відкритим небом з’являться нові експонати, аналогів яким немає на Харківщині. «Нові експонати – два літаки АН-2 та Л-29, а також вертоліт Мі-2, які щойно привезли із Запорізької області. Наразі тривають роботи з комплектації повітряних машин та підготовки їх до експонування. Оновлена експозиція буде унікальною для регіону», - говорить Володимир Гаврюшенко. Відкриття заплановане на 9 травня.

«Слобожанщина має багату історію та культурну спадщину, які, безумовно, представляють значення й точки зору розвитку туризму. Яскравий приклад – висота маршала Конєва. Яка, переконаний, після оновлення експозиції буде ще цікавішою для відвідувачів», - сказав Артур Товмасян.

Джерело інформації: сайт Харківської обласної ради