На Харківщині відзначено кращих працівників туристичної галузі.

2️⃣6️⃣ вересня на базі футбольного комплексу «Металіст» Харківщина туристична мала нагоду зібрати своїх друзів з нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні.🎈🎈🎈
ℹ️ До заходів (урочистостей, конференції «Безпека туриста» і туристичної виставка «Харківщина: туристичні відкриття») долучились керівники туристичних агенцій, музейних закладів, готелів, національних природних парків, оздоровчих закладів, факультетів й кафедр туристичного бізнесу закладів вищої освіти, власники садиб сільського «зеленого» туризму, екскурсоводи, фахівці з розвитку туризму у районах та ОТГ Харківської області.
👉 Також було відзначено представників туристичної галузі Харківщини почесними грамотами і подяками Харківської облдержадміністрації, Харківської обласної ради, Управління культури і туризму ХОДА, Обласного комунального закладу «Харківський організаційно-методичний центр туризму», серед яких: ↘️↘️↘️

◀️ екскурсоводи, стрічка яких буквально майоріє фотографіями туристичних груп, які приїздять на Харківщину.

◀️ волонтерські організації, котрі докладають зусиль до проведення різних заходів для молоді, зокрема й туристичних.

◀️ директори і колективи музейних закладів Харківщини.

◀️ організації і компанії, які сприяють підвищенню туристичного іміджу Харківщини (напрями "Ознакування туристичних території інформаційними табличками з qr-посиланням» та «Туристична поліграфія").

◀️ провідні туристичні оператори Харкова, які не один рік приймають туристичні групи, розвивають внутрішній туризм і з кожним роком придумують нові цікаві формати щодо прийому туристів.

◀️ фахівці й обласні заклади, які сприяють розвитку туризму на місцях, в тому числі й в області.

◀️ досвідчені екскурсоводи, які знаходять у своєму щільному графіку вільний час і волонтерять, проводячи соціальні екскурсії Харківщиною.

◀️ готельєри, які створюють для гостей Харківщини позитивні враження.

◀️ туристичні ініціативи, яких з кожним роком стає все більше на Харківщині, і дуже складно обрати, аби нікого не образити.

◀️ представники й творчі групи закладів вищої освіти Харкова, які не просто читають лекції, а разом зі своїми студентами придумують туристичні проєкти та знаходять шляхи для їх втілення. Одним із таких цього року був Студентський конкурс на кращу авторську екскурсію «Відкриваймо Харківщину».

❗️Дякуємо всім, хто попри статуси «був на святі», «не зміг потрапити з поважних причин», «був відзначений цього року/1-2-3 роки тому чи не був відзначений взагалі», великими кроками йде до великої мети, аби на Харківщину приїздило якомога більше туристів, і наш регіон сприймався як туристичний. 💙💛

‼️Дякуємо. 🙏 І ще раз зі СВЯТОМ!!!

#ХарківщинаТуристична
#ДеньТуризму2019
#Металіст
#СтадіонТакСтадіон
#туризм
#конференція
#виставка
#ХарківщинаТуристичніВідкриття
#ВиставкаХарківщинаТуристичніВідкриття