На екскурсії «Сади і парки Харкова» побували бібліотекарі Богодухівщини.

Вчора ми заінтригували вас фотографіями з екскурсії «Сади і парки Харкова» - і тепер маємо нагоду розповісти про неї більш детально.
↘️↘️↘️
Екскурсію «Сади і парки Харкова» Харківщина туристична із великим задоволенням організувала і провела для працівників Богодухівської централізованої бібліотечної системи (Богодухівська центральна бібліотека). Сподіваємось, що це було вдале рішення – відзначити професійне свято – Всесвітній днь бібліотеки, День бібліотекаря, захоплюючою подорожжю у світ краси, гармонії і єднання з природою!
Нашу групу привітно зустрічали у Ботанічному саду Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна (V.N. Karazin Kharkiv National University). Особливо вразив оранжерейний комплекс: і великою кількістю різноманітних рослин-екзотів, і своєю колекцією кактусів, серед яких є просто унікальні екземпляри.
Нікого не залишила байдужою екскурсія оновленим Міським садом ім. Т.Г. Шевченка. Особлива родзинка якої це «погрітись в променях слави» наших відомих і видатних земляків, пам'ятники яким прикрашають сад то тут, то там ...
«На десерт» екскурсії ми залишили Саржин Яр – модне місце, локацію як для активних видів відпочинку, так і для таких неспішних прогулянок (як власне і наша).
А гарна погода і дружня компанія зробили нашу «вилазку» на природу особливо вдалою.

#ХарківщинаТуристична
#екскурсія
#туризм
#сади_і_парки_Харкова
#бібліотека