Місто Чугуїв запрошує взяти участь у II Міжнародному Відкритому конкурсі-виставці дитячої творчості "Рєпін об`єднує світ".

Місто Чугуїв запрошує усіх бажаючих взяти участь у II Міжнародному Відкритому конкурсі-виставці дитячої творчості "Рєпін об`єднує світ".

Роботи надсилаються за адресою: 63503, Харківська область, м. Чугуїв, вул. Червономанежна, 18, 3-й поверх, Чугуївська дитяча школа ім. І. Ю. Рєпіна, електронна адреса: chdxsh@ukr.net

Уточнення від кооринатора конкурсу В. І. Непомнящого (станом на 21.05.2020): для закордонних учасників роботи приймаються не пізніше 25.05.2020 (за поштовим штемпелем), для українських учасників - до кінця травня 2020 р. включно. Онлайн-роботи обов`язково повинні бути підтверджені паперовими надісланними роботами.

Про те, як відбувався конкурс минулоріч, можна прочитати у матеріалі «У Чугуєві нагородили переможців І Міжнародного конкурсу-виставки дитячої творчості «Рєпін об’єднує світ».


Заявка учасника:

анкета

Із Положенням про конкурс можна ознайомитись нижче:

Додаток 1 до розпорядження міського голови м. Чугувї від 03.02.2020 № 45

ПОЛОЖЕННЯ
ПРО МІЖНАРОДНИЙ ВІДКРИТИЙ КОНКУРС-ВИСТАВКУ
ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ «РЄПІН ОБ’ЄДНУЄ СВІТ»

1. Загальні положення
1.1. Це Положення регламентує порядок проведення, вимоги до учасників, строки проведення Міжнародного відкритого конкурсу-виставки дитячої творчості «Рєпін об’єднує світ» (далі – Конкурс).
1.2. Метою Конкурсу є вшанування пам’яті та популяризація творчості великого майстра живопису Іллі Юхимовича Рєпіна, сприяння духовному і естетичному вихованню підростаючого покоління, розвиток творчого потенціалу та художніх здібностей дітей.
1.3. Основними завданнями Конкурсу є:
- підтримка творчих здібностей підростаючого покоління;
- розвиток художньої майстерності дітей;
- залучення дітей з різних країн світу до творчого доробку майстра Іллі Рєпіна.
1.4. У Конкурсі беруть участь учні художніх шкіл, шкіл мистецтв та юні художники з України та різних країн світу за віковими категоріями:
- від 9 до 11 років (включно);
- від 12 до 14 років (включно);
- від 15 до 17 років (включно).
1.5. Конкурс проводиться у номінаціях «Образотворче мистецтво» та «Декоративно-прикладне мистецтво». Творчі роботи повинні висловлювати своє відношення до творчості видатного майстра реалістичного живопису Іллі Рєпіна.
1.6. Організацію та проведення Конкурсу здійснюють Відділ культури та туризму Чугуївської міської ради та Чугуївська дитяча художня школа ім. І.Ю. Рєпіна.

2. Порядок проведення та умови участі у Конкурсі
2.1. Конкурс проводиться щорічно у два етапи: з 1 квітня по 1 червня.
2.2. 1-й етап Конкурсу є відбірковим.
Всі роботи у відповідному оформленні необхідно надсилати до 1 травня за адресою: м. Чугуїв, Харківська обл. 63503, вул. Червономанєжна, 18, Чугуївська дитяча художня школа ім. І.Ю. Рєпіна (3 поверх) з позначкою «Міжнародний конкурс «Рєпін об’єднує світ». Роботи не повинні бути згорнуті або зігнуті.
2.3. Для участі у Конкурсі від закладу необхідно подати загальний список учасників за підписом керівника закладу, де зазначаються такі дані: назва творчої роботи; прізвище, ім’я автора; дата народження учасника; керівник. Від кожного учасника можна подавати тільки одну роботу.
До творчої роботи необхідно прикріпити заявку на участь у Конкурсі за підписом керівника, за наданим зразком та копію свідоцтва про народження учасника.
2.4. Творчі роботи не повертаються та можуть бути використані для проведення святкових заходів у м. Чугуєві.
2.5. Творчі роботи, які не мають необхідної інформації про автора, скопійовані або запозичені у інших авторів до участі у Конкурсі не допускаються та не розглядаються, організаційний внесок не повертається.
2.6. Творчі роботи, які були відібрані у 1-му етапі допускаються до участі у 2-му етапі Конкурсу, серед яких будуть обрані переможці Конкурсу.
2.7. Конкурс є некомерційним заходом.

3. Журі Конкурсу
3.1. Журі Конкурсу до 25 травня щорічно вивчає творчі роботи від учасників Конкурсу.
3.2. Засідання Журі є правомочним, якщо у ньому беруть участь не менше, ніж 2/3 її складу. Рішення Журі приймається простою більшістю голосів, присутніх на засіданні та оформляється протоколом.
3.3. Конкурс завершується виставкою робіт переможців Конкурсу.

4. Визначення та нагородження переможців Конкурсу
4.1. Переможці Конкурсу визначаються у кожній віковій категорії та нагороджуються званнями Гран-прі, медалями, грамотами лауреатів і дипломантів.
4.2. Основні критерії оцінки творчих робіт є:
- оригінальність розкриття теми;
- володіння технікою, у якій виконана робота;
- творчий підхід та охайність виконання.
4.3. Підсумкова виставка та нагородження переможців Конкурсу щорічно проводиться 1 червня.
4.4. Про приїзд або неможливість приїзду для участі у нагородженні просимо повідомити завчасно за телефоном (05746) 2-29-70 або на електронну адресу Чугуївської дитячої художньої школи ім. І.Ю. Рєпіна: chdхsh@ukr.net.
4.5. Проїзд учасників Конкурсу та проживання здійснюється за рахунок відряджуючої сторони (за власний рахунок).
4.6. Нагороди переможців з України, які не мають можливості приїхати на нагородження надсилаються Новою Поштою за рахунок учасників. Для іноземних переможців нагороди надсилаються згідно з тарифами міжнародних пересилок за рахунок переможців.


Заступник міського голови з питань
діяльності виконавчих органів ради        (підписано)        Т. ВІННИК

Розробник: Цибульнік О.