Люди поважного віку побували на соціальній екскурсії «Сила святого Спаса» (фоторепортаж).

#ДеньТуризмуХарківщинаТуристична2020

Наші мандри, що присвячені Всесвітньому дню туризму та Дню туризму в Україні, продовжуються.

Сьогодні, 7 вересня, відбулася соціальна екскурсія «Сила святого Спаса» для підопічних територіального центру надання соціальних послуг Київського району міста Харкова.

Це подорож так званими «місцями сили», мандрівка до визначних культових об'єктів  Харківщини, з відвідуванням Свято Борисо-Глібського жіночого монастиря, головною святинею якого є чудотворна ікона Спаса Нерукотворного. Для людей поважного віку виявилось вкрай важливим не лише помандрувати «вглиб» нашої історії, а й ще віднайти можливість звернутися до сил небесних з молитвою за здоров'я та мир в Україні. Адже саме у ці вересневі дні ми згадуємо, що 77 років тому Харківщина була звільнена від нацистських загарбників, але це, як виявилося, була не остання війна на рідній землі. Тож хай наші молитви приймає небо, а в наших оселях нарешті запанують затишок, добробут та гарний настрій.

Довідково. Екскурсія відбулася у межах Стратегії державної політики з питань здорового та активного довголіття населення на період до 2022 року. 

Далі буде. 

#ХарківщинаТуристична
#ДеньТуризму
#туризм