Харківський обласний туристсько-інформаційний центр відвідали студенти Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка. 

Разом зі студентами Кафедра ЮНЕСКО "Філософія людського спілкування" ХНТУСГ вчора, 30 жовтня, мали спілкування на тему можливостей й форм просування туризму на Харківщині, взагалі що ми просуваємо в області, а також обговорили пропозиції до видання «Туристичні події Харківщини».
👀 Дуже приємно, що сучасна молодь цікавиться не лише заходами розважального характеру. Наприклад, одній зі студенток приглянувся захід щодо обліку бобрів в Slobozhanskyi National Nature Park. Якраз той приклад, коли те, що не сприймалось взагалі декілька років тому, наразі розлітається у новинарних порталах як "захід туристичного формату".
Тішимось з цього.

Нагадаємо, що Харківський обласний туристсько-інформаційний центр є платформою для комунікації. Зокрема, і зі студентською молоддю. Також Харківщина туристична готова надати свій майданчик для виступу авторам-розробникам екскурсій та ін.

І щодо підрахунку бобрів.
↘️↘️↘️
Національний природний парк “Слобожанський” запрошує волонтерів для участі у щорічному науково-пізнавальному заході - “Облік бобрів у НПП "Слобожанський"”. Учасники матимуть змогу побути справжніми дослідниками - натуралістами, навчитися рахувати бобрів та зануритися у дивовижний світ природи Харківщини. 🐾
Обліки проводитимуться з 26 листопада по 1 грудня 2019 року.
Перед тим, як записатись, ознайомтесь з інформацією ось тут: www.facebook.com/SlobozhanskyiNationalPark/posts/1650356815099915
Попередній запис обов'язковий за онлайн-формою https://goo.gl/forms/eWlfiP4sWzyKHYRN2
Кількість місць обмежена, перевага надається учасникам, які приїдуть на весь час обліків!
За додатковими питаннями звертайтеся до:
068-51-15-736, n_brusentsova@ukr.net - Natali Brusentsova

#ХарківщинаТуристична
#презентаціяХарківщинаТуристичніВідкриття
#закладиВищоїОсвітиХаркова
#ЗВО