Харківські фахівці з туризму взяли участь в інтенсиві з культурного менеджменту в Сумах.

Харківщина туристична долучилася до освітнього проєкту для учасників креативної індустрії Школа культурного менеджменту Тиждень Travel (Інтенсив з культурного менеджменту в Сумах).
Захід був організований громадською організацією «Центр «Текст» за підтримки Український культурний фонд. Навчання відбулося 10-12 листопада 2019 року у м. Суми.
👉 Тематика інтенсиву «Інклюзія у сучасному мистецтві» об’єднала креативних учасників з різних регіонів України. Своїм досвідом стосовно включення всіх особистостей до мистецьких проектів ділилися міжнародні та національні ментори.
👉 Досить корисною та пізнавальною стала інформація, яку надала Євгенія Відіщева щодо проєктного фінансового планування, пошуку партнерів та мережування.
👉 Ми дізналися про те, як реалізуються соціальні проекти, які інструменти є для вирішення болючих проблем, тих питань, що хвилюють.
Неабияке захоплення викликала діяльність Татьяна Нянькина (Tatyana Nyankina) і Volodymyr Nyankin (Театр "Нянькіни"), які створили та опікуються театральною студією, у якій актори – це особи з ментальними розладами. Дуже хвилюючою відбулася зустріч з цим колективом. Після невеликої вистави, було обговорення постановки, актори почули професійну оцінку їх роботи.
👉 А ще нам пощастило побувати у галереї «BureauArt», де відкрилась яскрава виставка живопису Олександра Чередниченка «Кольори. Осінь» . Автор картин також завітав до галереї та спілкувався з нами. До речі, майстер народився та здобув освіту, зокрема вищу художню, у Харківській області.
👉 В результаті навчання ми отримали дуже багато цікавої інформації, а ще відкрили для себе ресурси, направлені на досягнення повної інклюзивності у сфері своє діяльності.

#ХарківщинаТуристична
#ТижденьTravel